WinkelmandJE
Leeg
  • Altijd de beste prijs
  • Service & support via klantenservice
  • Korting voor klanten met een account

LC-SFP-SX-LC10

LANCOM SFP-SX-LC10

Onze prijs
(Ex. BTW)
€ 263.20
MSRP [?]
(Ex. BTW)
€ 329.00
Onze prijs
(Inc. BTW)
€ 318.47
MSRP [?]
(Inc. BTW)
€ 398.09
In winkelwagen

Bestelnummer: LC-SFP-SX-LC10
Levertijd: [?] 3-4 werkdagen
Barcode: 4044144614859
Hoeveelheid: 1 Stuks
10GBASE-SR/SW SFP module for connecting SFP+ ports on LANCOM switches, supports 50/125 ?m and 125 ?m multimode fiber optics (maximum distance 300 m), LANCOM SFP-SX-LC10, (LANCOM Article no 61485 )

10-Gbps fiber-optic networking of components over distances of up to 300 m

-10GBASE-SR/SW standard (SFP )
-Supports 50/125 μm (300 m cable length) multimode fiber
-Wavelength 850nm
-LC connector
-Up to 10-Gbps link speed
-Full-duplex mode
-Operating temperature 0°C –70°C
-Support of digital diagnostic monitoring (DDM).  This functionality is only supplied by SFP modules of the latest generation (to be recognized from the LANCOM logo).

Compatible devices:
LANCOM GS-2328(F/P)
LANCOM GS-2352(P)

Hulp nodig?

Kunt u het juiste product niet vinden? Of heeft u gewoon een vraag? Neem dan contact op met onze klantenservice. Wij helpen u graag.