WinkelmandJE
Leeg
  • Altijd de beste prijs
  • Service & support via klantenservice
  • Korting voor klanten met een account

LC-SFP-LX-LC10

LANCOM SFP-LX-LC10

Onze prijs
(Ex. BTW)
€ 284.25
MSRP [?]
(Ex. BTW)
€ 379.00
Onze prijs
(Inc. BTW)
€ 343.94
MSRP [?]
(Inc. BTW)
€ 458.59
In winkelwagen

Bestelnummer: LC-SFP-LX-LC10
Levertijd: [?] 3-4 werkdagen
Barcode: 4044144614972
Hoeveelheid: 1 Stuks
10GBASE-LR/LW SFP module for connecting SFP+ ports on LANCOM switches, supports 9 ?m singlemode fiber optics (maximum distance 10 km) (LANCOM Article no 61497)

Hulp nodig?

Kunt u het juiste product niet vinden? Of heeft u gewoon een vraag? Neem dan contact op met onze klantenservice. Wij helpen u graag.